میهن کاشت

جراحی کاشت ریش یک روش عالی برای آقایان

جراحی کاشت ریش در آقایان

کاشت موی صورت یک تکنیک جراحی می باشد. در این تکنیک فولیکول‌ های مو از قسمت مخصوصی که پزشک انتخاب می کند به قسمتی که نیاز به کاشت دارد پیوند زده می شود. این جراحی کاشت ریش یک تکنیک بسیار عالی می‌ باشد. فولیکول‌ ها از قسمت‌ های مختلف بدن استخراج شده و در ناحیه مورد نظر پیوند زده می‌ شوند. معمولاً افرادی که دچار طاسی در قسمت ریش هستند از این روش استفاده می‌ کنند تا بتوانند مشکل خود را به بهترین نحو ممکن برطرف کنند.

 افرادی که دارای مو های کم در ناحیه صورت هستند از روش جراحی کاشت ریش استفاده می‌ کنند تا بتوانند این ضعف را در صورت خود بپوشانند. این روش یک روش کم تهاجمی و بسیار عالی می‌ باشد. گرافت ها و فولیکول‌ های مو در قسمت‌ های خالی صورت پیوند زده می‌ شوند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید افراد از این روش برای کاشت مژه و ابرو های خود نیز استفاده می‌ کنند. همچنین افرادی که با زخم ناشی از تصادف یا عمل جراحی مانند لیفت مواجه هستند می‌ توانند از این روش عالی استفاده کرده و جای زخم خود را بپوشانند. جراحی کاشت ریش یک روش بسیار عالی به حساب می‌ آید که در کل دنیا از آن استفاده می‌ شود.

جراحی کاشت ریش

تعداد گرافت های مورد نیاز برای جراحی کاشت ریش

پزشک در جراحی کاشت ریش به یک تعداد گرافت های مشخص نیاز دارد. البته در نظر داشته باشید که نمی‌ توان یک تعداد دقیق برای هر فرد در نظر گرفت. به طور متوسط افرادی که قصد کاشت سبیل دارند باید تعداد  ۵۰ تا ۵۰۰ گرافت در ناحیه سبیل آن ها پیوند زده شوند. یک پزشک برای کاشت ریش از ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ گرافت مخصوص استفاده می‌ کند تا بتواند نتیجه مورد انتظار بیمار را رقم بزند. در جراحی کاشت ریش مهارت و دقت پزشک حرف اول را می‌ زند. پزشک باید بتواند از جدیدترین روش‌ های موجود در دنیا استفاده کند.

در بعضی مواقع ممکن است که پزشک صلاح بداند که در جراحی دوم گرافت های موجود را افزایش دهد. این تشخیص بنا به صلاحدید پزشک می‌ باشد و می‌ تواند در صورت نیاز مجدد عمل جراحی کاشت را انجام دهد. البته در این صورت هیچ جای نگرانی وجود ندارد. با عمل جراحی مجدد می‌ توان تا حدود بسیار زیادی ظاهر ریش افراد را زیبا و جذاب‌ تر کرد.

جراحی کاشت ریش یک روش عالی برای آقایان
کاشت ریش یک روش عالی برای آقایان

روش‌ های جراحی کاشت ریش

روش‌ های مختلفی برای کاشت موی صورت وجود دارند. پزشک از روش‌ های موجود برای جراحی کاشت ریش استفاده می‌ کند تا بتواند مشکل افراد را برطرف کند. روش FUT یکی از روش‌ های جراحی کاشت ریش می‌ باشد. در این روش که به روش نواری نیز معروف است گرافت های مویی به صورت نواری از بانک مو استخراج می‌ شوند. در نظر داشته باشید معمولاً موی سر به عنوان بانک موی مناسب انتخاب می‌ شود زیرا موی پشت سر شباهت بسیار زیادی به مو های ریش افراد دارد. در این روش از تکنولوژی برش لبه پزشک استفاده می‌ کند. در این روش پزشک فولیکول‌ های مو را از بین برش‌ های ایجاد شده برداشته و سپس دو لبه را به هم بخیه می‌ زند.

انجام این روش می‌ تواند نتیجه ای بسیار عالی به وجود آورده و ظاهر ریش کاشته شده را شبیه ریش‌ های طبیعی کند. البته در نظر داشته باشید که این روش جزو روش‌ های زمانبر نیز می‌ باشد. بعد از انجام کار زخم‌ های آن قابل رویت است اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا بعد از مدتی تمام زخم ها به صورت کامل از بین می‌ روند. این روش با مزایای زیادی که دارد سبب به وجود آوردن ظاهری طبیعی در صورت افراد می‌ شود. افراد بعد از انجام این روش رضایت خاطر خواهند داشت.

بررسی روش FIT

در نظر داشته باشید هر روش دارای مزایا و معایبی می باشد. در این قسمت می‌ خواهیم به بررسی جراحی کاشت ریش FIT بپردازیم. البته استفاده از این روش نیازمند وجود بانک مویی بسیار عالی می‌ باشد. اگر شما دارای بانک موی مناسب و قوی نیستید بهتر است از انجام این روش خودداری نمایید. اگر قسمت‌ های طاس در صورت شما بسیار زیاد باشد ممکن است با مشکل روبرو شوید زیرا در این صورت مو های کاشته شده مدت زمان کمتری را در مرحله رشد سپری می کنند. همچنین این روش ممکن است برای افرادی که طاسی زیادی در صورت خود دارند مناسب نباشد زیرا به صورت کامل نمی‌ تواند قسمت‌ های طاس را پوشش دهد.

مطالب مرتبط  جدیدترین روش کاشت ریش کدام است؟

جراحی کاشت ریش به روش BHT

یک جایگزین عالی برای کسانی که بانک موی کافی ندارند استفاده از عمل جراحی کاشت ریش به روش BHT می‌ باشد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در این عمل جراحی کاشت ریش از مو های بدن افراد به جای موی پوست سر استفاده می‌ شود. البته در نظر داشته باشید که این روش جزو انتخاب‌ های اول افراد به حساب نمی‌ آید و زمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرد که افراد موی سر کافی نداشته باشند و پزشک تصمیم بگیرد که از مو ‌های بدن آن ها استفاده کند. نمی‌ توان یک قسمت مشخص را برای انجام این روش در بدن افراد در نظر گرفت. پزشک می‌ تواند از قسمت‌ هایی مانند سینه، پا‌ ها و یا گردن موی مورد نیاز خود را استخراج کند.

در این قسمت مانند روش‌ های دیگر فولیکول‌ های مورد نیاز از قسمت مشخص شده برداشته شده و سپس در محل مورد نظر پیوند زده می‌ شوند. در این روش نیازی به برش و بخیه نیست. این عمل تهاجمی به حساب نمی‌ آید. پزشک می‌ تواند بدون هیچگونه برش و بخیه‌ ای این کار را انجام دهد. مدت زمان نقاهت این روش نسبت به روش‌ های دیگر کوتاه می‌ باشد. افراد می‌ توانند در مدت زمان کمتری به نتیجه مورد نیاز خود برسند. جای زخم نیز در این روش قابل دیدن نیست. البته این روش دارای معایبی نیز می‌ باشد. این جراحی کاشت ریش ممکن است سبب شود مو های کاشته شده به صورت طبیعی خود را نشان ندهند. همچنین این روش ممکن است تراکم کمتری را در ناحیه صورت به وجود بیاورد.

جراحی کاشت ریش یک روش عالی برای آقایان
کاشت ریش

جمع بندی

به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌ های زیادی به وجود آمده اند که توانستند مشکل افراد را به بهترین نحو ممکن برطرف کنند. پزشک در صورت داشتن تخصص بالا می‌ تواند سریعاً روش مورد نیاز بیمار را تشخیص داده و عمل پیوند را برای او انجام دهد. ابتدا باید بیمار توسط پزشک معاینه شود و پزشک با بررسی بانک مو و با توجه به وضعیت بیمار یک روش جراحی کاشت ریش بسیار عالی را به او پیشنهاد دهد.

 عمل جراحی کاشت ریش یکی از بهترین عمل‌ های جراحی در دنیا برای آقایان است. آقایان زیادی توانستند از این روش استفاده کرده و مشکلات ظاهری خود را برطرف کنند. اگر شما نیز با مشکل طاسی در صورت خود مواجه هستید می‌ توانید از این روش عالی استفاده نمایید. دیگر نیازی نیست که روش‌ های مختلفی را برای پرپشت کردن ریش‌ های خود بررسی و تست کنید. تنها کافیست که به یک متخصص با تجربه مراجعه نمایید. سپس عمل پیوند مو را انجام دهید. به این صورت می‌ توانید یک ظاهر بسیار جذاب و عالی داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا