میهن کاشت

بهترین روش کاشت ریش: معرفی کامل و مزایای آن

بهترین روش کاشت ریش چیست؟

ریش در صورت آقایان جزو مواردی می‌ باشد که می‌ تواند ظاهر آن ها را بسیار جذاب‌ تر نشان دهد. البته در نظر داشته باشید بسیاری از آقایان هستند که با مشکلاتی مانند ریزش در این قسمت مواجه بوده یا بسیاری از افراد هستند که از سنین نوجوانی ریش‌ های آن ها به صورت کامل رشد نکرده است. البته هیچ جای نگرانی وجود ندارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه روش‌ های بسیار عالی برای برطرف کردن مشکلات و نقص‌ های موجود در ظاهر افراد به وجود آمده است. کاشت ریش نیز یک روش بسیار عالی و بسیار قطعی در درمان این مشکل می‌ باشد. افراد می‌ توانند به راحتی این مشکل خود را برطرف کنند.

البته انتخاب پزشک متخصص که این کار را انجام دهد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. در نظر داشته باشید روش‌ های بسیار مختلفی برای انجام این کار وجود دارند. پزشک با بررسی فرد متقاضی می‌ تواند یک روش بسیار عالی و متناسب با مشکل او را ارائه دهد. سپس در سریع‌ترین زمان ممکن کاشت ریش را شروع کند. حال با ما همراه باشید تا در رابطه با بهترین روش کاشت ریش صحبت کرده تا اگر شما نیز قصد انجام این کار را دارید بتوانید بهترین روش را انتخاب کرده و این مشکل خود را برطرف کنید.

کاشت ریش یک روش عالی برای آقایان

هدف از کاشت ریش این است که فولیکول‌ های مو در قسمت‌ هایی از صورت آقایان که فاقد مو هستند انتقال پیدا کرده و قسمت‌ های مورد نظر را پر نمایند. در نظر داشته باشید که انتخاب فولیکول‌ های سالم بسیار مهم می‌ باشد. پزشک متخصص باید بتواند فولیکول‌ های مقاوم و سالم را در قسمت بسیار درست جایگذاری کند تا بتواند نتیجه ای بسیار مناسب به دست بیاورد. معمولا پزشکان و متخصصان از مو های پشت سر افراد استفاده می‌ کنند تا عمل کاشت را انجام دهند. علت این کار نیز سالم بودن مو های پشت سر و مقاومت بسیار بالای آن ها می‌ باشد. همچنین ساختار مو های پشت سر بسیار شبیه به ساختار مو های ریش صورت افراد می‌ باشد.

انتخاب بهترین روش کاشت ریش با توجه به مشخصات و نیاز بیمار توسط پزشک متخصص انجام می پذیرد و پزشک می تواند این روش را انتخاب کند.

بهترین روش کاشت ریش: معرفی کامل و مزایای آن
بررسی و معرفی بهترین روش کاشت ریش در آقایان

 بهترین روش کاشت ریش

 بهترین روش کاشت ریش برای آقایان استفاده از روش میکروگرافت می‌ باشد. این روش یک روش بسیار عالی است که از دستگاه‌ های پیشرفته در انجام آن استفاده می‌ شود. پزشک می‌ تواند بعد از بی‌ حسی و استریل کردن منطقه مورد نظر از هلدر های تمام اتوماتیک کمک گرفته و فولیکول‌ های مو را به درستی برداشت کند. سپس با استفاده از دستگاه مخصوصی به نام میکرو ایمپلنتر فولیکول‌ های برداشت شده را در قسمت خالی و مورد نظر صورت کاشته و کار را به پایان برساند. می ‌توان گفت امروزه این روش یک روش بسیار عالی برای کاشت ریش به حساب می آید. شما می ‌توانید با استفاده از بهترین روش کاشت ریش نواقص موجود در صورت خود و جا های خالی موجود در صورت خود را برطرف کنید.

بررسی روش FIT

بهترین روش کاشت ریش FIT می ‌باشد. در نظر داشته باشید که روش کاشت ریش از طریق fit دارای ۵ مرحله اصلی است. در ادامه به بررسی تمام این مراحل به صورت مختصر خواهیم پرداخت. در مرحله اول پزشک متخصص محیط مورد نظر را بی‌حس و استریل می‌کند. انتخاب بانک مو بسیار مهم و حائز اهمیت می ‌باشد. پزشک باید فولیکول ‌هایی را برداشت کند که دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و از سلامت خوبی نیز برخوردار می ‌باشند. در مرحله بعدی پزشک فولیکول ‌های مورد نظر را از بانک مو به وسیله پانچ جدا می‌ کند. جدا کردن فولیکول ‌های مو از بانک مو نیز بسیار اهمیت دارد و باید این کار با نهایت دقت انجام شود.

در مرحله سوم و بعد از استخراج فولیکول ‌ها از بانک مو یک سری شکاف ‌های بسیار ریز بر روی سطح مورد نظر ایجاد می‌ شود. پزشک این شکاف ‌ها را به صورت دقیق در سطحی که نیاز است انجام می‌ دهد. این مرحله نیز بسیار مهم می ‌باشد. علت مهم بودن این مرحله نیز به دلیل وجود تعیین زاویه رشد مو است. در این مرحله زاویه رشد مو مشخص و تعیین می‌ شود .در مرحله بعد نیز پزشک برای احیا کردن کامل ریش صورت افراد حدود ۴ الی ۷ هزار تار مو را در قسمت مورد نظر قرار می دهد.

مطالب مرتبط  مراقبت های بعد از کاشت ریش

در بعضی مواقع افراد خواستار تراکم بسیار زیاد هستند. به همین دلیل دکتر باید مقدار بیشتری از حد معمول فولیکول را در قسمت مورد نظر قرار دهد. مرحله آخر نیز از اهمیت بالای برخوردار می ‌باشد. در این مرحله زخم‌ های کوچکی که توسط برداشت مو به وجود آمده اند باید به واسطه دارو های مربوطه درمان و ترمیم شوند. معمولاً این کار در دو مرحله کلی اتفاق می ‌افتد و ترمیم به صورت خودکار و با کمک دارو های تجویزی پزشک انجام می ‌پذیرد.

بهترین روش کاشت ریش: معرفی کامل و مزایای آن
انجام روش sut یک راه عالی برای کاشت ریش آقایان

دومین روش محبوب کاشت ریش: روش sut

 در نظر داشته باشید که در این روش طی سه مرحله پزشک می‌تواند ریش افراد را به بهترین نحو ممکن ترمیم کرده و بکارد. همچنین این روش جزو روش های بسیار عالی و بهترین روش کاشت ریش صورت افراد می ‌باشد که در کلینیک‌ های بسیار معتبر جهانی نیز از آن استفاده می ‌شود. در این روش نیز مانند روش ‌های دیگر از بی‌حسی استفاده می‌ شود. سپس پزشک محیط محل مورد نظر را که به عنوان بانک مو انتخاب کرده است استریل می‌ کند تا بتواند فولیکول‌ های مو را به صورت بهداشتی جدا نماید. در نظر داشته باشید که به وسیله دستگاه‌ های بسیار مخصوص و خاصی این گرافت ‌های مویی از بانک مو جدا می‌ شوند. در مرحله سوم نیز گرافت ‌های جدا شده در شکاف ‌هایی که پزشک در محل مورد نظر ایجاد کرده است قرار گرفته و محیط مورد نظر با گرافت ‌های بسیار بالا پر می‌ شود.

یک نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت کنید انتخاب پزشک با تجربه در زمینه کاشت ریش می باشد. پزشک باید بتواند با توجه به خواست و نیاز بیمار بهترین روش کاشت ریش را انتخاب کند. بعد از انتخاب روش مورد نظر و همچنین بانک مو می تواند کار کاشت ریش را شروع نماید. بعد از  گذشت دوره نقاهت نتیجه ای بسیار عالی برای فرد رقم می خورد. مهارت پزشک می تواند در نتیجه کار بسیار تاثیرگذار باشد. پزشک با مهارت بالا می تواند فولیکول های برداشت شده از بانک مو را با زاویه ای مناسب در محل مورد نظر کاشته و نتیجه ای اعجاب انگیز رقم بزند. امروزه دیگر مشکلی بدون درمان وجود ندارد.

با کمک علم روش های بسیار عالی برای برطرف کردن مشکلات افراد به وجود آمده است. افراد می توانند از این روش ها استفاده کنند. سپس مشکلات و نقص های خود را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند. دیگر نداشتن ریش و یا کم بودن تراکم آن معنایی ندارد زیرا با انتخاب بهترین روش کاشت ریش می توانید این مشکل را به راحتی برطرف کرده و ظاهری بسیار جذاب و زیبا به خود هدیه دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا