میهن کاشت

بررسی هزینه مزوتراپی ریش و سبیل + مزایا

هزینه مزوتراپی ریش و سبیل

ممکن است فولیکول‌ های مو در ناحیه ریش و سبیل آقایان بسیار ضعیف باشند. همین موضوع سبب می‌ شود که آن ها با کم پشتی ریش و سبیل مواجه شوند. مزوتراپی ریش و سبیل یک روش درمانی بسیار عالی می‌ باشد که نیازی به هیچ گونه بی‌ حسی ندارد. معمولا از این روش برای رویش مجدد مو های صورت افراد استفاده می‌ شود. افرادی که دارای ریش های کم‌ پشت هستند و یا می‌ خواهند زیبایی را به ریش‌ های خود بازگرداندن می‌ توانند از روش مزوتراپی استفاده کنند. معمولا در روش مزوتراپی ریش و سبیل از دارو هایی با دوز کم استفاده می‌ شود اما پزشک تعداد جلسات را افزایش می‌ دهد تا بتواند نتیجه مورد انتظار را به دست بیاورد. با شروع این درمان شما می‌ توانید نتیجه اعجاب انگیز آن را مشاهده کرده و  از ریزش ریش و سبیل خود جلوگیری نمایید.

مزایای مزوتراپی ریش و سبیل

قبل از اینکه به بررسی هزینه مزوتراپی ریش و سبیل بپردازیم بهتر است در رابطه با این روش عالی صحبت کنیم. این روش می‌ تواند به بهبود گردش خون بسیار کمک کند. معمولا دارو هایی که در این روش تزریق می‌ شوند دارای گشاد کننده عروق نیز بوده و می‌ توانند از این طریق جریان خون را بهبود بخشند. این روش به راحتی می‌ تواند به فولیکول‌ های مو مواد مغذی را رسانده و آن ها را تقویت کند. مواد معدنی، ویتامین‌ ها و آمینو اسید ها جزو موادی می‌ باشند که در این روش تزریق می‌ شوند.

 این روش می‌ تواند میزان چربی را تنظیم کند و ترشح غدد چربی را کنترل نماید. از مزایای دیگر روش مزوتراپی ریش و سبیل به سرعت بالای انجام آن می‌ توان اشاره کرد. این روش نیاز به بیهوشی ندارد و هیچگونه خطر و عارضه‌ ای نیز برای فرد در پی نخواهد داشت. نسبت به روش‌ های جراحی هزینه کمتری دارد و افراد نیاز نیست که مراقبت‌ های خاصی بعد از این روش انجام دهند. یک روش غیر تهاجمی می‌ باشد که بدون هیچگونه برش و بخیه ای می‌ تواند مشکلات افراد را درمان نماید.

بررسی هزینه مزوتراپی ریش و سبیل + مزایا
بررسی هزینه مزوتراپی ریش و سبیل + مزایا

هزینه مزوتراپی ریش و سبیل

زمانی که در رابطه با این روش صحبت می‌ کنیم معمولاً یک سوال برای افراد به وجود می‌ آید که هزینه‌ مزوتراپی ریش و سبیل چقدر است و آیا می‌ توانند از پس هزینه‌ های آن بر بیایند. در نظر داشته باشید که هزینه مزوتراپی ریش و سبیل نسبت به هزینه کاشت ریش و سبیل بسیار پایین‌ تر است. شما می‌ توانید این روش را در تعداد جلسات بالا انجام دهید. سپس نتیجه عالی آن را مشاهده کنید. هر چقدر پزشک از مهارت بیشتری برخوردار باشد می‌ تواند نتیجه بهتری نیز رقم بزند. در نظر داشته باشید موادی که در تزریق مزوتراپی استفاده می‌ شوند نیز بسیار مهم می‌ باشند.‌

شما پس از پایان هر جلسه می‌ توانید هزینه مزوتراپی ریش و سبیل را به پزشک خود پرداخت کنید. به دلیل نداشتن بیهوشی و عمل جراحی هزینه این روش بسیار پایین و منطقی است. برای دانستن هزینه دقیق بهتر است به پزشک معالج خود مراجعه کنید. سپس در رابطه با قیمت‌ این کار سوالات خود را بپرسید. ممکن است بعضی از کلینیک‌ ها این روش درمانی را با هزینه پایین‌ تر یا بالاتر انجام دهند. اگر به کلینیکی مراجعه کردید که هزینه مزوتراپی ریش و سبیل را بسیار پایین اعلام می‌ کند باید به اصل بودن مواد مورد استفاده توسط پزشک شک کنید. پس بهتر است به این کلینیک‌ ها مراجعه نکنید زیرا پس از صرف زمان و هزینه هیچ نتیجه‌ ای به دست نمی‌ آورید. در نظر داشته باشید قبل از هر اقدامی بهتر است در رابطه با کیفیت انجام مزوتراپی و فرایند درمان کلینیک مورد نظر تحقیق کنید. پس از به دست آوردن اطمینان کامل کار خود را شروع کنید.

نکات مهم قبل از انجام مزوتراپی ریش و سبیل

شما در روش مزوتراپی ریش و سبیل مانند روش‌ های دیگر باید یک سری نکات را رعایت کنید. به عنوان مثال در هنگام تزریق این دارو ها باید صورت شما کاملاً پاکیزه و تمیز باشد. پس بهتر است قبل از مراجعه صورت خود را کاملاً پاکسازی کرده و شستشو دهید. پس از انجام مزوتراپی ریش و سبیل بهتر است به مدت ۲۴ ساعت استحمام نکنید. به این صورت دارو های تزریق شده به صورت کامل جذب پوست شما می‌ شوند. همچنین می‌ توانید از ماساژ ملایم و متنوع نیز استفاده کرده تا جذب این مواد را بهتر کنید.

مطالب مرتبط  مزوتراپی ریش چیست؟

 بهتر است تا دوره‌ ای که پزشک مشخص می‌ کند از مصرف دارو های شیمیایی بپرهیزید زیرا ممکن است اثرات منفی بر روی نتیجه مزوتراپی داشته باشند. معمولا پس از تمام شدن دوره درمان، پزشک تقویت کننده‌ های پوست را به بیمار تجویز می‌ کند. این تقویت کننده‌ ها می‌ توانند سبب تغذیه فولیکول‌ های داخل پوست شوند و به رشد بهتر ریش و سبیل کمک کنند. انجام مزوتراپی باید در کلینیک‌ های مخصوص و معتبری انجام شود. در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان در سالن‌ های آرایشی این کار را انجام ندهید زیرا یک کار غیر اصولی است و ممکن از مشکلات زیادی را برای افراد به وجود آورد.

بررسی هزینه مزوتراپی ریش و سبیل + مزایا
بررسی هزینه مزوتراپی ریش و سبیل + مزایا

روش‌ های انجام مزوتراپی ریش و سبیل

در نظر داشته باشید که روش انجام مزوتراپی می‌ تواند بر روی هزینه مزوتراپی تاثیر بگذارد. معمولا از دو روش این کار انجام می‌ شود. روش معمول که بیشتر پزشکان از آن استفاده می‌ کنند تزریق مواد توسط یک سرنگ با سوزن بسیار نازک در قسمت‌ های زیر پوست می‌ باشد. این روش جزو روش‌ های متداول بوده و اکثر بیماران و پزشکان تمایل دارند از این روش استفاده کنند. روش دیگر استفاده از دستگاه تفنگی مزوتراپی می‌ باشد. این دستگاه مانند سرنگ‌ های کوچک عمل کرده و با سرعت عمل بیشتری می‌ تواند مواد را به داخل پوست تزریق کند. در تمام این دو روش مواد مغذی به داخل پوست تزریق می‌ شوند و افراد می‌ توانند از مزایای این روش به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

 در نظر داشته باشید اگر درون یک مجموعه‌ای، مواد را بر روی پوست صورت شما گذاشته و ماساژ دادند. این روش به هیچ عنوان مزوتراپی به حساب نمی‌ آید، زیرا مزوتراپی باید مواد را به داخل پوست تزریق کرده و از این طریق جذب آن ها را سریع‌تر کند.

جمع‌ بندی

در نظر داشته باشید عوامل مختلفی می‌ توانند بر روی هزینه مزوتراپی ریش و سبیل شما تاثیر بگذارند. به عنوان مثال تعداد جلساتی که فرد از این روش استفاده می‌ کند یک عامل مهم و تاثیرگذار بر روی هزینه می‌ باشد. پزشک با توجه به مشکلات شما تشخیص می دهد که چند جلسه برای این کار نیاز است. سپس شما باید هزینه هر جلسه را بپردازید. اگر تعداد جلسات شما افزایش پیدا کند باید هزینه بیشتری برای این کار پرداخت کنید. در نظر داشته باشید مهارت و تجربه پزشک نیز می‌ تواند بر روی هزینه مزوتراپی تاثیر بگذارد. هر چقدر پزشک از مهارت و دقت بیشتری برخوردار باشد مبلغ بیشتری را نیز از شما دریافت می‌ کند. مجهز بودن کلینیک مورد نظر نیز یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی هزینه این کار است.

مهمترین نکته‌ ای که شما باید در انجام مزوتراپی ریش و سبیل به آن دقت کنید موادی می‌ باشند که برای شما استفاده می‌ شوند. هر چقدر این مواد از کیفیت بالاتری برخوردار باشند شما می‌ توانید نتیجه این کار را زودتر و بهتر مشاهده کنید. تمام این موارد به انتخاب مرکز و پزشک بستگی دارد. هر چقدر شما در انتخاب خود دقت کنید می توانید نتیجه ای بهتر نیز به دست آورده و مشکلات خود را سریعا برطرف کنید. با انجام این روش شما می توانید نتایج اعجاب انگیز آن را بر روی ریش و سبیل خود مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا