میهن کاشت

کاشت ابرو درد دارد؟ بررسی روش بدون درد کاشت ابرو

آیا کاشت ابرو درد دارد؟

به جرئت می توان گفت که یکی از سوالات رایج در میان مراجعه کنندگان برای کاشت ابرو، این است که آیا کاشت ابرو درد دارد؟ واقعیت این است که میزان درد در حین کاشت ابرو بر اساس عوامل بسیار متنوعی مشخص می شود. از طرفی واکنش هر فرد با فرد دیگر برای کاشت ابرو و درد ناشی از آن متفاوت است. بنابراین، نمی توان به طور دقیق گفت که آیا واقعا کاشت ابرو درد دارد یا خیر؟ چون واکنش هر فرد با فرد دیگر متفاوت بوده و باید بر اساس آن در مورد درد ناشی از کاشت ابرو صحبت کرد. در این مقاله قصد داریم بیشتر در مورد این موضوع صحبت کنیم تا اگر نگران درد ناشی از کاشت ابرو هستید، بتوانید با خیالی راحت تر مراحل کاشت را انجام دهید.

کاشت ابرو یک روش تهاجمی برای پرپشت کردن ابروهای شما است که می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی ابروهای شما داشته باشد. کاشت ابرو یک روش دائمی است که عمدتا با یک بار انجام آن می توانید به نتیجه خوبی برسید و دیگر نیازی به مراجعه مجدد نخواهید داشت. بنابراین، این روش در مقایسه با روش های دیگری از جمله تاتو و هاشور بسیار کم دردتر بوده و در حین حال مزایای بیشتری را به همراه دارد.

برای اینکه دقیق تر در مورد درد ناشی از کاشت ابرو صحبت کنیم، باید یک نکته مهم را به شما یادآوری کنیم که آستانه درد هر یک از افراد با یکدیگر متفاوت است. به همین خاطر اگر یکی از دوستان شما به تازگی کاشت ابرو انجام داده و از درد آن شکایت می کند، نیازی نیست نگران شوید. چون ممکن است پروسه کاشت ابرو برای آن دوست شما دردناک باشد و برای شما این چنین نباشد.

از طرفی آنقدر روش های مناسبی برای کاهش درد ناشی از کاشت ابرو وجود دارند که می توانیم در پاسخ به سوالات افراد در مورد اینکه کاشت ابرو درد دارد؟ بگوییم، خیر. شما هیچ درد و رنجش زیادی را تحمل نمی کنید و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن پس از کاشت ابرو به خانه بروید.

روش های کاهش درد ناشی از کاشت ابرو

در کلینیک های تخصصی کاشت ابرو، از روش های مناسبی برای کاهش درد در حین کاشت ابرو استفاده می شود. این یعنی اینکه نیازی نیست نگران احساس در هنگام کاشت ابرو باشید. اگر استرس و اضطراب زیادی برای کاشت ابرو دارید، پزشک به شما توصیه می کند که یک قرص آرامبخش بخورید. در این صورت احساس آرامش بیشتری در حین کار خواهید داشت و می توانید راحت تر کار را به پزشک بسپارید.

برای کاهش درد ناشی از کاشت ابرو پزشک با یک سرسوزن بسیار نازک ماده بی حسی به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. این ماده می تواند باعث کاهش درد و ناراحتی در حین کاشت شود. تزریق ماده بی حسی هم برای ناحیه کاشت قابل انجام است، هم برای ناحیه برداشت. بنابراین، شما در حین برداشت و کاشت ابرو احساس ناراحتی زیادی نخواهید داشت و می توانید به آرامی منتظر بمانید تا مراحل کاشت و برداشت انجام شوند.

تنها دردی که ممکن است در حین کاشت ابرو احساس کنید، درد ناشی از تزریق ماده بی حسی است که بسیار محدود می باشد. پس از آن می توانید بدون احساس درد همراه پزشک برای کاشت ابرو باشید. اگر در حین کاشت احساس درد داشتید، با پزشک صحبت کنید تا در صورت نیاز دوز بیشتری از ماده بی حسی برای شما تزریق شود.

کاشت ابرو درد دارد؟ بررسی روش بدون درد کاشت ابرو
کاشت ابرو درد دارد؟

بیهوشی جهت کاهش درد

در هیچ جای دنیا کاشت ابرو با بیهوشی انجام نمی شود. بنابراین اجازه دهید تا خیالتان را راحت کنیم که حتی اگر به دکتر اصرار کنید، باز هم بیهوشی عمومی برای کاشت ابرو انجام نمی شود. از طرفی بیهوشی عمومی آنقدر مضرات زیادی برای بدن شما به همراه دارد که بهتر است آن را انجام ندهید. بنابراین، تنها با یک بی حسی موضعی می توان مراحل کاشت ابرو را بدون درد انجام داد. فقط کافیست که آرام باشید و به دکتر خود اعتماد کنید.

یک واقعیت کلی در مورد کاشت ابرو و مو وجود دارد و آن هم تهاجمی بودن آن است. تهاجمی بودن یک اقدام می تواند باعث خونریزی و درد شود. بنابراین، اینکه انتظار داشته باشید هیچ دردی را در حین کاشت ابرو احساس نکنید، بسیار غیر منطقی است. ممکن است در حین کاشت ابرو به دلیل تزریق ماده بی حسی، درد زیادی را تجربه نکنید؛ اما پس از تمام شدن اثر ماده بی حسی یک درد خفیفی را احساس خواهید کرد.

مطالب مرتبط  مراحل رشد ابرو بعد از کاشت چگونه است؟

بنابراین، اینکه یک روش کاشت ابرو بدون درد در جهان وجود داشته باشد که بتوانید از آن کمک بگیرید، کاملا غلط است. هر روش کاشت ابرو می تواند درد و ناراحتی مختصری را به همراه داشته باشد. از طرفی واکنش بدن خود افراد و میزان تحمل آن ها روی درد ناشی از هر کدام از روش های کاشت درد موثر می باشد.

درد ناشی از کاشت ابرو پس از جلسه کاشت

بسیاری از افرادی که سوال کاشت ابرو درد دارد را می پرسند، افرادی اند که می دانند کاشت ابرو در حین جلسه درمانی درد زیادی را به دنبال ندارد؛ اما نگران درد پس از کاشت ابرو هستند. واقعیت این است که بر اساس روش انتخاب شده برای کاشت ابرو، درد ایجاد شده نیز متفاوت است. به طور مثال روش FUT که با برداشت نواری مو از پشت سر انجام می شود، درد و دوره نقاهت بیشتری نسبت به کاشت ابرو به روش FIT دارد. البته این به خود فرد و نحوه انجام کار پزشک نیز بستگی دارد و به طور دقیق نمی توان در مورد این موضوع صحبت کرد.

درد ناشی از کاشت ابرو پس از اتمام جلسه درمانی بسیار محدود است. ممکن است پزشک برای کنترل درد، به شما توصیه کند که یک سری داروهای خاص مصرف کنید. در برخی از موارد نیز نیازی به هیچ دارویی نیست و می توانید به راحتی با این درد کنار بیایید. در هر صورت اگر احساس ناراحتی و درد پس از کاشت ابرو شما را اذیت کرد، می توانید با پزشک خودتان در ارتباط باشید تا در صورت نیاز برای شما دارو تجویز شود.

کاشت ابرو درد دارد؟ بررسی روش بدون درد کاشت ابرو
مقایسه درد ناشی از کاشت ابرو با تاتو

مقایسه درد ناشی از کاشت ابرو با تاتو

تاتو یکی از روش هایی است که برای پرپشت نشان دادن ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. این روش، به صورت دائمی نیست و نیاز به تکرار دارد. به طوری که از جوهرهای مخصوصی برای کاشت ابرو با تاتو استفاده می شود تا بتوان ظاهر ابروها را پرتر و جذاب تر نشان داد.

طبیعی است که انتظار داشته باشید درد ناشی از تاتو از کاشت ابرو کمتر باشد؛ اما واقعیت این است که به دلیل پروسه بی حسی در حین کاشت ابرو، این کار بدون درد و ناراحتی انجام می شود. این در حالی است که در تاتو شما درد زیادی را تجربه می کنید. از طرفی مجبور هستید که چندین بار مراجعه حضوری برای تاتو کردن ابروهای خودتان داشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله به طور کامل بررسی کردیم که آیا کاشت ابرو درد دارد یا خیر؟ بنابراین، با توجه به توضیحات داده شده در این مقاله می توانید بدون نگرانی به سراغ کاشت ابرو بروید و ابروهایی زیبا و جذاب داشته باشید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه کاشت ابرو، می توانید با کارشناسان میهن کاشت در ارتباط باشید.

کلینیک میهن کاشت، بهترین کلینیک تخصصی در زمینه کاشت ابرو بدون درد و خونریزی است. اگرچه عقیده ما در این کلینیک این است که هیچ روشی در جهان وجود ندارد که برای کاشت ابرو بدون درد مورد استفاده قرار گیرد، اما در کلینیک میهن کاشت تلاش می شود که از روش های مناسبی برای بی حسی خانم ها و آقایان در حین کاشت ابرو استفاده شود. در این صورت درد به حداقل رسیده و آن ها احساس ناراحتی کمتری خواهند داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا