میهن کاشت

زمان ترمیم کاشت ابرو؛ کی برای ترمیم کاشت مراجعه کنیم؟

زمان ترمیم کاشت ابرو

ریزش ابرو و کم پشت شدن آن می تواند معایب بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. برخلاف باور قدیمی ها که هر چقدر ابرو نازک تر باشد، جذاب تر و خاص تر است؛ باید بگوییم که ابروهای ضخیم و پرپشت این روزها محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. به طوری که بیشتر خانم ها به دنبال روشی هستند تا بتوانند کاشت ابروهای خودشان را به صورت حرفه ای انجام دهند تا حجم ابروها و ضخامت آن ها افزایش پیدا کند. کاشت ابرو اگر به صورت تخصصی انجام شود، نیازی به ترمیم ندارد؛ اما در برخی از موارد به دلیل عدم تخصص پزشک و یا مشکلاتی که خود فرد داشته است، ابرو نیاز به ترمیم خواهد داشت. زمان ترمیم کاشت ابرو و مراجعه مجدد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین، اگر قرار است مراحل کاشت ابرو را انجام دهید، با ما همراه باشید تا زمان ترمیم آن را یاد بگیرید و در آن زمان مراجعه مجدد برای کاشت ابروهای خود داشته باشید.

آیا بعد از کاشت ابرو نیاز به ترمیم است؟

می دانیم که در بسیاری از مراکز کاشت ابرو و مو در مورد اینکه در یک جلسه تمامی مراحل انجام می شوند و شما نیز می توانید نتیجه را به طور کامل مشاهده کنید، تبلیغ می شود. کاشت ابرو در اکثر موارد نتیجه قابل قبولی دارد. بسیاری از افرادی که به مراکز تخصصی برای کاشت ابرو مراجعه می کنند، نیازی به ترمیم کاشت ابرو ندارند؛ اما این بدین معنی نیست که شرایط همه افراد با هم یکسان است.

ممکن است در برخی از مواقع به دلیل خطای پزشک یا سهل انگاری خود شما، نیاز به ترمیم ابروها داشته باشید که این اصلا اتفاق بدی نیست و در اکثر موارد نتیجه خوبی هم دارد. فقط کافیست که برای ترمیم به یکی از مراکز معتبر مراجعه کنید.

زمان ترمیم کاشت ابرو؛ کی برای ترمیم کاشت مراجعه کنیم؟
کاشت ابرو

در چه مواقعی باید برای ترمیم مراجعه کنیم؟

به طور کلی، در اکثر موارد با یک جلسه کاشت نتیجه قابل قبول خواهد بود و نیازی به مراجعه مجدد نخواهید داشت. اما اگر پزشک درخواست داشت که در زمان ترمیم کاشت ابرو به مرکز مراجعه کنید، حتما این کار را انجام دهید. چون ممکن است شرایط ابروهای شما نیاز به ترمیم داشته باشد. در موارد زیر احتمال اینکه نیاز به ترمیم کاشت ابرو داشته باشید، افزایش پیدا می کند:

  • مصرف دخانیات و الکل

برخی از افراد هیچ توجهی به نکات توصیه شده توسط پزشکان ندارند و بلافاصله پس از کاشت ابرو، اقدام به مصرف الکل و دخانیات مختلف می کنند. همین موضوع می تواند تاثیر منفی روی کیفیت کاشت ابرو داشته باشد و باعث ریزش ابروها گردد. اگر شما هم بدین شکل پیش بروید، ممکن است روی نتیجه کار تاثیر منفی بگذارید و مجبور شوید برای ترمیم کاشت ابرو مراجعه مجدد داشته باشید.

  • عدم مراقبت صحیح از ابروها

اگر به درستی از ابروهای کاشته شده مراقبت نکنید، مجبور می شوید که برای ترمیم کاشت ابرو مراجعه مجدد داشته باشید. به طور مثال استفاده از شوینده های نامناسب صورت، یا زدن آب در همان چند روز اول به ابروها و … از جمله کارهایی هستند که می توانند روی کیفیت ابروها تاثیر منفی بگذارند. شستشوی مکرر، مالش ابروها، فشار آوردن به آن ها و … از جمله مواردی اند که می توانند روی کیفیت ابروها تاثیر منفی بگذارند.

  • عدم تخصص تیم کاشت

در صورتی که تیم کاشت، تخصصی برای کاشت ابرو نداشته باشند؛ ممکن است تراکم قابل قبولی برای ابروها در نظر گرفته نشود. در برخی از موارد نیز خواب موهای ابرو نیز به درستی انتخاب نشده است. این موضوع بیشتر روی ظاهر ابروها تاثیر می گذارد. در هر صورت اگر تراکم ابروی کاشته شده مناسب نیست، بهتر است که دوباره برای ترمیم کاشت ابرو به مرکز تخصصی مراجعه کنید.

زمان ترمیم کاشت ابرو

یکی از سوالات رایج در میان مراجعین برای کاشت ابرو این است که چه زمانی باید برای ترمیم کاشت ابرو مراجعه مجدد داشته باشند؟ زمان ترمیم کاشت ابرو بر اساس عوامل بسیار متنوعی محاسبه می شود. اما به طور کلی توصیه می شود که برای مشاهده نتیجه عجول نباشید و تا حد ممکن صبر کنید تا نتیجه نهایی کاشت ابرو مشخص شود.

زمان ترمیم کاشت ابرو در اکثر موارد یک سال پس از کاشت ابروها است. در این زمان است که نتیجه کار مشخص شده و می توانید با خیالی راحت، مراحل ترمیم را انجام دهید. قبل از این زمان، ممکن است اقدامات شما بی نتیجه باشند. 

مطالب مرتبط  بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

جلسات ترمیم کاشت چقدر طول می کشد؟

در جلسه ترمیم کاشت ابرو، ابتدا تراکم ابروهای شما مورد بررسی قرار می گیرد. در اکثر موارد تراکم آنقدر کم هست که نیاز برای برداشت گرافت های متعدد باشد و همین موضوع زمان ترمیم کاشت ابرو را افزایش می دهد. بهتر است که اجازه دهید مراحل کاشت ابرو به صورت تخصصی انجام شود و در این کار عجله نکنید. در برخی از مواقع به دلیل اینکه در جلسه اولیه کاشت، به جهت موها توجهی نشده و یا حتی کیفیت کاشت پایین است؛ پزشک مجبور می شود که زمان زیادی را روی ترمیم کاشت ابروهای شما بگذارد.

در مواردی که نیاز به کاشت موهای جدید در ابروها داشته باشید، یک بی حسی به شما تزریق می شود. در این صورت هیچ دردی را در حین کاشت احساس نخواهید کرد. پس نیازی نیست که نگران زمان و درد ناشی از ترمیم کاشت ابروها باشید. چون خود پزشک به طور دقیق این موضوعات را بررسی می کند و اجازه نمی دهد که شما اذیت شوید.

زمان ترمیم کاشت ابرو؛ کی برای ترمیم کاشت مراجعه کنیم؟
کی برای ترمیم کاشت مراجعه کنیم؟

هزینه ترمیم کاشت ابرو

هزینه ترمیم وابسته به روشی است که برای این کار انتخاب می کنید. معمولا از روش FUT برای ترمیم ابرو استفاده می شود تا بتوان حداکثر گرافت سالم را استخراج کرد و با دقت آن ها را در ابروها کاشت. هزینه ترمیم نه تنها وابسته به این موضوع است، بلکه بستگی به نوع کاری که قرار است برای ترمیم انجام دهید نیز دارد.

بهتر است که برای اطلاع از هزینه ترمیم کاشت، به مراکزی که این کار را انجام می دهند مراجعه کنید. معمولا با یک جلسه مشاوره و نوع کاری که قرار است برای کاشت ابرو انجام شود، هزینه مشخص خواهد شد و می توانید تصمیم بگیرید که این کار را انجام دهید یا خیر. البته توصیه ما این است که به محض فرا رسیدن زمان ترمیم، مراحل ترمیم را انجام دهید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد زمان ترمیم کاشت ابرو صحبت کردیم، چون می دانستیم که یکی از دغدغه های اصلی افراد برای کاشت ابرو همین موضوع است. طبق توضیحاتی که دادیم در اکثر موارد دلیلی برای ترمیم کاشت ابرو نیست و با یک بار کاشت می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. اما در برخی از موارد به دلیل عدم تبحر تیم کاشت و یا مصرف دخانیات و عدم رعایت نکات مراقبتی، مجبور می شوید که ابروهای خودتان را ترمیم کنید.

کلینیک میهن کاشت، مرجع تخصصی برای کاشت ابرو در مردان و خانم ها است. اگر در مراکزی به غیر از این کلینیک مراحل کاشت ابرو را انجام داده اید، ولی از نتیجه کار راضی نیستید می توانید به این کلینیک مراجعه کنید. در کلینیک میهن کاشت تمامی مراحل کاشت ابرو به صورت تخصصی انجام خواهد شد. فقط کافیست که برای یک جلسه مشاوره به مرکز مراجعه کنید تا متوجه این موضوع شوید.

برای ترمیم کاشت ابرو نیز کلینیک میهن کاشت بهترین خدمات را به شما ارائه می کند. حال تفاوتی ندارد که مراحل کاشت ابرو را در خود کلینیک انجام داده اید، یا در خارج از کلینیک. هر مشکلی اعم از تراکم کم ابروها، ریزش مجدد آن ها و … دارید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مراحل ترمیم کاشت ابرو به صورت تخصصی برای شما انجام شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا