میهن کاشت

پاسخ به این پرسش که کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو چگونه است؟

ابرو یک عضو بسیار تاثیرگذار بر روی زیباتر دیده شدن افراد می‌ باشد. بسیاری از افراد دارای ابروهای کم پشت و نازک می‌ باشند. البته این مشکل بیشتر در خانم‌ ها قابل مشاهده است. در زمان‌ های نه چندان دور افراد از روش‌ های مختلفی برای پرپشت کردن ابرو های خود استفاده می‌ کردند. به عنوان مثال استفاده از سیر، فندق سوخته و کرم‌ های پرپشت کننده ابرو جزو روش‌ هایی بودند که افراد از آن ها بهره می‌ بردند تا بتوانند ابرو های خود را پرپشت کرده و تا حدودی ظاهر ابروها را بهبود بخشند. در نظر داشته باشید این روش‌ ها جزو روش‌ های ۱۰۰ درصدی نبودند و افراد بسیار زیادی نمی‌ توانستند با انجام این روش‌ ها نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌ های بسیار عالی برای پرپشت کردن ابروها به وجود آمده است. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کاشت ابرو چگونه است و از چه طریقی می‌ توان این کار را انجام داد.

حال با ما همراه باشید تا به این پرسش شما یک پاسخ درست و اصولی بدهیم تا بهتر و بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

مشاوره قبل از کاشت ابرو

در این قسمت می‌ خواهیم به این پرسش شما که کاشت ابرو چگونه است یک پاسخ درست و اصولی بدهیم. در نظر داشته باشید که کاشت ابروی طبیعی نیاز به انجام مشاوره دارد. شما باید قبل از انجام این کار با پزشک متخصص خود صحبت کرده و خواسته و نیاز خودتان را بیان کنید. همچنین پزشک متخصص می‌ تواند بر اساس سوابق پزشکی شما فرم مربوطه را پر کرده و با سلیقه شما در زمینه کاشت ابرو بهتر و بیشتر آشنا شود. شما می‌ توانید در این مرحله طراحی نهایی ابرو خود را نیز مشاهده کنید. پزشک می‌ تواند با توجه به آناتومی صورت شما یک ابروی بسیار عالی و متناسب با تمام اجزای صورت شما طراحی کند. سپس با توجه به طراحی انجام شده مراحل کاشت را پیش ببرد.

این مرحله بسیار مرحله مهمی است. همچنین می‌ تواند بر روی نتیجه کار تاثیر بگذارد. پس به هیچ عنوان آن را دست کم نگرفته و به صورت جدی در این مرحله حضور پیدا کنید تا بتوانید تمام سوالات خود را از پزشک متخصص پرسیده و هیچگونه ابهامی نداشته باشید‌. افرادی که قصد انجام هرگونه عمل جراحی دارند باید به پزشک خود اعتماد کنند. سپس با خیال راحت خودشان را به پزشک مورد نظر بسپارند تا بتوانند نتیجه ای بسیار عالی و مناسب به دست بیاورند.

پاسخ به این پرسش که کاشت ابرو چگونه است؟
پاسخ به این پرسش که کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو چگونه است؟

در نظر داشته باشید اگر شما می‌ خواهید یک پاسخ دقیق برای این پرسش خود که کاشت ابرو چگونه است به دست بیاورید باید به عوامل مختلفی دقت کنید. کاشت ابرو با توجه به جنسیت فرد، شرایط فیزیکی، ابرو های اولیه متقاضی و ابرو طراحی شده او انجام می‌ شود. سپس با توجه به تمام این مراحل پزشک یک روش مشخص را برای انجام این کار در پیش می‌ گیرد. با گذشت زمان علم پزشکی نیز توانسته است روش‌ های بسیار مختلفی برای کاشت ابرو به وجود آورد. این روش‌ ها به مرور زمان بسیار ظریف‌ تر شده و توانسته است نتیجه بسیار عالی و شگفت انگیزی را رقم بزند. در نظر داشته باشید که کاشت ابرو از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. ابرو ها دارای مو های ریز و کرکی مانند هستند. به همین دلیل پزشک باید بتواند با مهارت بسیار بالا این کار را انجام داده و کاشت را متناسب با ابرو های اولیه فرد پیش ببرد.

روش‌ هایی مانند روش‌ های FUT، FUE جزو روش‌ های رایج و مرسومی می‌ باشند که پزشکان از آن‌ ها استفاده می‌ کنند. به این صورت می توانند ابرو های افراد را به بهترین نحو ممکن کاشته و نتیجه ای بسیار عالی رقم بزنند. پزشک می‌ تواند با توجه به نیاز بیمار از پشت سر یا بالای گوش او گرافت های مویی مخصوص را به صورت نواری بردارد. سپس مو های برداشته شده را به صورت تک تک در قسمت ابرو کاشته و نتیجه ای حیرت انگیز را به وجود آورد.

زمان لازم برای انجام کاشت ابرو

شاید در کنار این پرسش که کاشت ابرو چگونه است این سوال نیز برای شما پیش بیاید که زمان لازم برای انجام کاشت ابرو چقدر است. در نظر داشته باشید اگر شما جلسه مشاوره با پزشک را پشت سر بگذارید یک روز مشخص برای انجام این کار مقرر می‌‌ شود. باید در روز مقرر شده مراجعه کرده تا بتوانید این روش را انجام دهید. به طور کلی انجام کاشت ابرو نهایتاً تا ۵ ساعت طول می‌ کشد. می‌ توان گفت شما در یک جلسه می‌ توانید این کار را به اتمام برسانید. کاشت ابرو روش دردناکی نمی‌ باشد.

مطالب مرتبط  کاشت ابرو با موی مصنوعی (بایوفایبر)

 پزشک می‌ تواند به راحتی این روش را تنها در یک جلسه انجام دهد. پس شما هیچ گونه نگرانی در رابطه با طول کشیدن این کار نخواهید داشت زیرا می‌ توانید در سریع‌ ترین زمان ممکن صاحب ابرو هایی بسیار زیبا، جذاب و پرپشت شوید. امروزه علم پزشکی توانسته است کابوس بسیاری از افراد را به رویایی شیرین و زیبا تبدیل کند. به عنوان مثال افرادی که از ابرو های کم پشت رنج می‌ برند و یا به دلایل مختلف ابرو های آن ها دچار ریزش شده، می‌ توانند از کاشت ابرو استفاده کنند. سپس مشکل خود را به صورت کامل و ۱۰۰ درصدی حل نمایند.

شناسایی گرافت ها در کاشت ابرو

کاشت ابرو چگونه است یک سوال اساسی می باشد. یک مرحله بسیار مهم در کاشت ابرو شناسایی گرافت ها توسط پزشک متخصص می‌ باشد. پزشک باید از موهایی استفاده کند که شباهت بسیار زیادی به مو های ابرو دارند. اصطلاحا مو های برداشته شده را از بانک مو می گیرند‌. اگر فرد ابرو های ضخیم‌ تری داشته باشد بهتر است که از ناحیه پشت سر یا پشت گوش که دارای مو های ضخیم‌ تری هستند استفاده شود. به این صورت مو های کاشته شده با مو های اولیه ابرو فرد شباهت بسیار زیادی دارند و تفاوتی بین آن ها وجود ندارد. به این ترتیب ظاهر ابرو افراد بعد از انجام این روش حالت طبیعی به خود می‌ گیرد و نتیجه کار بسیار عالی می‌ شود.

 البته برای خانم‌ هایی که دارای مو های نازکی در قسمت ابروی خود هستند پزشک باید بانک مو را در پایین گردن آن ها انتخاب کند. به این صورت می‌ تواند مو های ظریف‌ تر و کوتاه‌ تری انتخاب کرده تا به این ترتیب تفاوت بین مو های ابروی آن ها و مو های کاشته شده به وجود نیاید. در نظر داشته باشید بعد از انتخاب گرافت ها و برداشت آن ها، مرحله مهم بعدی کاشت این گرافت ها در محل مورد نظر است.

پاسخ به این پرسش که کاشت ابرو چگونه است؟

بررسی کاشت گرافت

 پزشک بانک مو را انتخاب کرده و گرافت های مورد نیاز را استخراج می کند. این گرافت ها توسط یک تیم درمانی بسیار عالی بررسی می شوند تا به صورت کامل آماده سازی شده و برای انجام جراحی مورد استفاده قرار بگیرند. در نظر داشته باشید که در روز جراحی ناحیه ابرو با بی‌ حسی موضعی به صورت کامل بی‌ حس می‌ گردد. در نتیجه نیازی به هیچ گونه بیهوشی نیست. سپس پزشک با کمک تیغ‌ های جراحی مخصوص سوراخ‌ هایی را بر روی ناحیه تعیین شده ایجاد می‌ کند. گرافت های استخراج شده از بانک مو را درون این سوراخ‌ ها قرار می‌ دهد. در این مرحله مهارت و تبحر پزشک اهمیت بسیار زیادی دارد‌.

پزشک باید با مهارت بسیار بالا گرافت ها را در جهت رشد موهای ابرو قرار داده و زاویه آن ها را با زاویه مو های ابروی فرد تنظیم کند. اگر به این نکته توجه نشود ممکن است بعد از انجام عمل فرد دچار ظاهر غیر طبیعی شود. همچنین از نتیجه عمل خود به هیچ عنوان راضی نباشد.

کلام پایانی

در مطالب بالا سعی کردیم به این پرسش که کاشت ابرو چگونه است پاسخ دهیم. همچنین مراحل انجام آن را به صورت دقیق و کامل به شما شرح دهیم. در نظر داشته باشید که کاشت ابرو نیازمند صرف وقت و زمان بسیار زیاد می‌ باشد. افراد باید قبل از انجام این کار زمان بسیار زیادی را در جهت انجام تحقیقات صرف کنند تا بتوانند یک مجموعه و پزشک بسیار عالی و با مهارت انتخاب نمایند. هر چقدر کاشت ابرو با دقت و مهارت بیشتری انجام شود فرد نتیجه ای بسیار عالی به دست می‌ آورد. پزشک متخصص باید بتواند با مهارت بسیار بالا گرافت های مویی استخراج شده را در ابروی فرد و با زاویه مناسبی قرار دهد. کاشت ابرو توانسته است یک روش بسیار عالی و مثمر ثمر برای افرادی باشد که به دنبال انجام این روش هستند. افراد با این روش می‌ توانند به راحتی ابرو های خود را زیبا و پرپشت نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا