میهن کاشت

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت چقدر است؟

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت چقدر است؟

قبل از اینکه به بررسی هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت بپردازیم بهتر است در رابطه با جزئیات این روش صحبت کنیم. کاشت مو به روش میکروگرافت یک روش جدید و بسیار عالی برای برطرف کردن طاسی مو در قسمت‌ های مختلف سر و صورت می‌ باشد. افراد زیادی به دنبال استفاده کردن ار این روش می باشند تا بتوانند اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. البته هزینه این کار نیز یکی از موارد مهم در انتخاب افراد می باشد. پزشک ابتدا فرد متقاضی را معاینه می کند. سپس با توجه به شرایط و خواسته بیمار یکی از روش های کاشت مو را به او پیشنهاد می دهد.

روش میکروگرافت چیست؟

در نظر داشته باشید مو های روی سر افراد معمولاً به صورت خوشه‌ ای رشد می‌ کنند. هر کدام از این خوشه‌ ها دارای سه فولیکول مو می‌ باشند. معمولاً به این فولیکول‌ های مو گرافت می‌ گویند. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که میکروگرافت چیست. میکروگرافت ها مجموعه ای از گرافت های منفرد و کوچک می‌ باشند. به دلیل ویژگی‌ های خاص و ویژه‌ ای که این میکروگرافت ها دارند پزشک از آن ها در کاشت مو استفاده می‌ کند. می‌ توان گفت یکی از بهترین تکنیک‌ ها در کل دنیا برای ترمیم و برطرف کردن طاسی موی سر افراد روش میکروگرافت می‌ باشد.

در این روش پزشک معمولاً پشت گوش یا پشت سر را به عنوان بانک مو انتخاب کرده و گرافت های مورد نیاز خود را از این دو محل استخراج می‌ کند. در این کاشت هیچ  دخالت دستی وجود ندارد و تمام مراحل آن به وسیله دستگاه‌ های هوشمند و اتوماتیک انجام می‌ شود. می‌ توان گفت یکی از ویژگی‌ های عالی انجام این روش مدت زمان کوتاه آن نسبت به روش‌ های دیگر می‌ باشد. در این روش پزشک با بی‌ حسی موضعی می‌ تواند این کار را به بهترین نحو ممکن به سرانجام برساند. به دلیل انجام بی‌ حسی موضعی شما هیچگونه درد و سوزشی حین عمل احساس نمی‌ کنید.

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت چقدر است؟
هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت

مرحله برداشت مو جزو اولین مراحل انجام این روش می‌ باشد. در نظر داشته باشید که انجام درست و دقیق تمام مراحل این کار می‌ تواند بر روی هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت تاثیر مستقیم بگذارد. پزشک قبل از اینکه فولیکول‌ های مو را از روی سر افراد بردارد مو های آن ها را به صورت کامل می‌ تراشد. سپس بانک مو را به وسیله دارو های مخصوص بی‌ حس می‌ کند. معمولاً پزشک از یک ابزار جراحی معروف به نام میکرومته استفاده می‌ نماید. این ابزار دارای نوک بلند و توخالی می‌ باشد. استفاده از ابزار های کاملاً اتوماتیک سبب می‌ شوند که کمترین آسیب به ناحیه مورد نظر و گرافت های مویی وارد شود. در نظر داشته باشید که گرافت مو به تنهایی خارج نمی‌ شود و در حین استخراج پزشک پیاز مو و یک قسمت از پوست سر  را برمی‌ دارد. علت برداشتن پوست سر نیز به دلیل محافظت ساقه مو و حفظ پیاز آن می‌ باشد.

 بعد از استخراج پیاز مو پزشک باید آن را بلافاصله در یک سرم فیزیولوژیکی مخصوص قرار دهد تا پیاز مو خشک نشود. آماده کردن گرافت ها نیز یک مرحله بسیار مهم می‌ باشد. در نظر داشته باشید هر چقدر این مراحل با دقت و مهارت بالا انجام شوند می‌ توانند بر روی هزینه کاشت مو به روش گرافت تاثیر بگذارند. یکی از عمده‌ ترین تفاوت‌ های این روش با روش‌ های دیگر کاشت مو، ترمیم فولیکول‌ های آسیب دیده قبل از پیوند است. در این مرحله پزشک مو های استخراج شده را در یک محلول بنیادی قرار می‌ دهد تا در صورت آسیب دیدن ترمیم شده و ضخامت شان بیشتر شود.

پیوند گرافت ها نیز مهمترین مرحله در انجام کاشت مو می‌ باشد. در این مرحله پوست سر بی‌ حس شده و گرافت های استخراج شده با استفاده از دستگاه های اتوماتیک در داخل پوست سر قرار می‌ گیرند. استفاده از دستگاه‌ هایی مانند میکروگرافت در این روش سبب می‌ شود که سرعت کار پزشک تا چند برابر افزایش پیدا کرده و تراکم مو های کاشته شده نیز تا حدود بسیار زیادی نسبت به روش‌ های قبلی بیشتر شود.

علت بالا بودن هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که بالا بودن هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت به چه علت است. می‌ توان گفت مزایای زیادی که انجام این روش برای فرد بیمار در پی دارد یکی از علت‌ های بالا بودن هزینه آن می‌ باشد. نتیجه این روش بسیار طبیعی است. شما با دیدن این نتیجه می‌ توانید به این موضوع واقف شوید. گرافت هایی که در محل مورد نظر کاشته شدند دقیقاً مانند مو های طبیعی افراد رشد می‌ کنند و دیگران هیچ گونه تفاوتی بین مو های کاشته شده و مو های قبلی نمی‌ توانند ببینند.

مطالب مرتبط  شستشوی سر بعد از کاشت مو به چه شکل است؟

خطوط موی طبیعی در این روش نیز بسیار مورد توجه قرار می‌ گیرند. روش میکروگرافت یک روش بسیار عالی برای به وجود آوردن خطوط موی طبیعی می‌ باشد. شما می‌ توانید مرز مو های کاشته شده را به صورت طبیعی مشاهده کرده و از نتیجه کار شگفت زده شوید. کاشت مو با روش میکروگرافت جزو روش‌ های بسیار عالی و کارآمد در کل دنیا به حساب می آید که پزشکان زیادی از این روش برای بیماران خود استفاده می‌ کنند. شما تنها با یک جلسه می‌ توانید نتیجه ای بسیار عالی به دست آورده و از تراکم بالای مو ها بهره‌ مند شوید.

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت چقدر است؟
بررسی علت بالا بودن هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت

کاشت مو یک روش بسیار عالی

شاید در ابتدا هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت برای افراد سنگین باشد. اما در نظر داشته باشید این روش با مزایای زیادی که دارد می تواند مشکل شما را به طور قطعی حل‌ کند. یک نکته بسیار مهم انتخاب پزشک است که شما باید به آن دقت کنید.‌ پزشک با تجربه می تواند بهترین کاشت را انجام داده و نتیجه ای بی نظیر رقم بزند.‌ پس در انتخاب پزشک معالج خود زمان گذاشته تا بتوانید نتیجه مورد نظرتان را به دست آورید. با دین نمونه کار های پزشک می توانید از کار او مطمئن شده و آگاهانه و با دید باز انتخاب خود را انجام دهید.

جمع‌ بندی

حال که علت بالا بودن هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت را متوجه شدید بهتر می‌ توانید در این زمینه تصمیم گیری کنید. در نظر داشته باشید که کاشت مو به این روش نتایج بسیار طبیعی و عالی را رقم می‌ زند. افرادی که از این روش استفاده کردند از نتیجه کار رضایت بالایی دارند. شما با کاشت مو به این روش می‌ توانید مو های از دست رفته خود را مجدداً بازگردانید. بدون آنکه کسی از کاشت موی شما مطلع شود. بهتر است با یک بار هزینه پرونده کم پشتی و طاسی موی سر خود را برای همیشه ببندید. این روش یک راه بسیار عالی و کارآمد برای افرادی می‌ باشد که دنبال درمان کم پشتی و طاسی در ناحیه سر و ریش و سبیل خود هستند. می‌ توان گفت به وجود آمدن این روش‌ ها هدیه و ارمغان پیشرفت علم و تکنولوژی به بشریت می‌ باشد.

 پس بهتر است شما از این ابزار های به وجود آمده حداکثر استفاده را برده تا بتوانید یک نتیجه بسیار عالی و بی‌ نظیر را کسب کنید. به این صورت می توانید اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازگردانید و چهره تان را جوان تر کنید. یکی از روش های به دست آوردن جوانی و زیبایی کاشت مو است. کاشت مو می تواند تا حدود زیادی چهره شما را بشاش تر کند. پس این شانس را به خود داده تا بتوانید جذابیت را دوباره تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا