میهن کاشت

بررسی هزینه کاشت ریش و مراقبت های لازم بعد از آن

هزینه کاشت ریش چقدر است؟

بسیار از آقایان به دنبال داشتن ریش‌ های پرپشت هستند تا بتوانند جذابیت را به چهره خود برگردانند. ممکن است مشکلات زیادی سبب کم پشتی ریش و سبیل آقایان شوند. مشکلات ارثی و مادرزادی یکی از این عوامل می‌ باشند. همچنین استرس‌ های شدید نیز می‌ تواند سبب ریزش ریش و سبیل آقایان به صورت سکه‌ ای شوند. بعضی از افراد به صورت مادرزادی دچار ریش‌ های کم پشت هستند. می‌ توان گفت یک فاکتور جذابیت در آقایان ریش و سبیل پرپشت و یک دست است. به همین دلیل روش‌ های زیادی به وجود آمده اند که از طریق این روش‌ ها مشکلات کم پشتی و طاسی آقایان در ناحیه ریش و سبیل برطرف می گردد.

 روش‌ هایی مانند کاشت ریش و مزوتراپی جزو روش‌ های بسیار عالی برای برطرف کردن این مشکل می‌ باشند. افراد از روش مزوتراپی استفاده می‌ کنند تا بتوانند سبب رویش مجدد ریش صورت خود شوند. در نظر داشته باشید که مزوتراپی یک روش بسیار عالی است اما در بسیاری از افراد نتیجه دلخواه را به وجود نمی‌ آورد. معمولاً افرادی که دارای طاسی کم می‌ باشند بهتر است از این روش استفاده کنند. افرادی که از طاسی زیاد در ناحیه ریش و سبیل رنج می‌ برند، بهتر است از کاشت ریش استفاده کرده تا بتوانند مشکل خود را در سریع‌ ترین زمان ممکن و به بهترین نحو برطرف کنند.

نحوه انجام کاشت ریش و سبیل

قبل از اینکه به بررسی هزینه کاشت ریش و سبیل بپردازیم بهتر است در رابطه با این روش صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که در این روش پزشک یک بانک مناسب از بدن خود بیمار انتخاب می‌ کند و با توجه به  نوع روش انتخاب شده فولیکول‌ های مو را در محل مورد نظر قرار می‌ دهد. معمولاً بانک مو از پشت سر یا مو های سینه افراد انتخاب می‌ شود. در این روش پزشک فولیکول‌ ها و گرافت های مو را استخراج کرده، به گونه‌ ای که هیچ آسیبی به آن ها وارد نشود. سپس فولیکول‌ های استخراج شده را در ناحیه صورت پیوند می‌ زند. در نظر داشته باشید که کاشت این فولیکول‌ ها باید با نهایت دقت انجام شود. پزشک باید با یک زاویه مخصوص این فولیکول‌ ها را درون پوست صورت قرار دهد تا پس از رشد مجدد ظاهری شبیه به ریش طبیعی داشته باشند.

هر چقدر پزشک از مهارت و دقت بیشتری برخوردار باشد می‌ تواند این کار را بهتر انجام دهد.‌ پزشک با مهارت و با تجربه بالای خود می‌ تواند یک بانک موی بسیار عالی و قوی انتخاب کرده و فولیکول‌ های مو را در حجم بالا به راحتی استخراج کند. سپس با ایجاد سوراخ‌ هایی بر روی پوست صورت فولیکول‌ های استخراج شده را پیوند زند. کاشت ریش یک روش بسیار عالی و یک تحول عظیم برای افرادی است که با مشکل ریزش ریش و یا کم پشتی مواجه هستند. شما بعد از انجام این روش می‌ توانید نتایج اعجاب انگیز آن را بعد از مدت زمان کوتاهی ببینید.

بررسی هزینه کاشت ریش و مراقبت های لازم بعد از آن
بررسی هزینه کاشت ریش و مراقبت های لازم بعد از آن

هزینه کاشت ریش

عوامل زیادی وجود دارند که می‌ توانند بر روی هزینه کاشت ریش تاثیر مستقیم بگذارند. به عنوان مثال تعداد فولیکول‌ های کاشته شده یک عامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر روی هزینه نهایی می‌ باشد. هر چقدر شما از طاسی بیشتری رنج ببرید پزشک باید فولیکول‌ های بیشتری در محل مربوطه قرار دهد. همین موضوع نیز سبب می‌ شود که مدت زمان انجام عمل شما طولانی‌ تر شود. به همین دلیل شما باید هزینه بیشتری بپردازید. کلینیکی که شما برای این کار انتخاب می‌ کنید هر چقدر مجهزتر باشد مبلغ پرداختی شما نیز افزایش می یابد. همچنین نوع روش کاشت ریش نیز می‌ تواند بر روی هزینه آن تاثیر بگذارد. بهتر است قبل از انجام این کار در رابطه با پزشک معالج خود بسیار دقت کنید. پزشک معالج اگر از تجربه بالایی برخوردار باشد می‌ تواند این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

مراقبت‌ های لازم بعد از انجام این روش

حال که در رابطه با عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت ریش اطلاعاتی به دست آوردید بهتر است در رابطه با مراقبت‌ های لازم در این زمینه نیز اطلاعاتی کسب کنید. بعد از کاشت ریش پزشک یک سری دستورالعمل‌ های مراقبتی به شما ارائه می‌ دهد. به عنوان مثال استفاده از پماد آنتی بیوتیک از به وجود آمدن عفونت‌ های احتمالی جلوگیری می کند. همچنین در روز های اول بهتر است از انجام برخی کار ها اجتناب کنید. کار هایی مانند شنا کردن، سیگار کشیدن، استفاده از جکوزی و استخر، انجام فعالیت‌ های بدنی شدید، خاراندن، لمس کردن یا مالش ناحیه مربوطه ممنوع می‌ باشند. همچنین به هیچ عنوان در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید‌. در نظر داشته باشید انجام هرگونه فعالیتی که باعث ایجاد تعریق شدید شود می‌ تواند برای شما مضر باشد. با رعایت دستورالعمل‌ هایی که پزشک عنوان می کند شما می‌ توانید به راحتی این دوران را سپری کرده و نتیجه مورد نظر خود را به دست آورید.

مطالب مرتبط  کاشت ریش sut؛ هر آنچه باید بدانید!
بررسی هزینه کاشت ریش و مراقبت های لازم بعد از آن
هزینه کاشت ریش و مراقبت های لازم بعد از آن

آیا کاشت ریش یک روش منطقی می‌ باشد؟

با توجه به هزینه کاشت ریش می‌ توان گفت انجام آن یک روش منطقی است، زیرا این روش یک روش ۱۰۰ درصدی برای درمان کم پشتی و طاسی ریش و سبیل می‌ باشد. شما با پرداخت یک هزینه مناسب می‌ توانید به صورت دائمی و تا آخر عمر از یک ریش و سبیل پرپشت و یک دست بهره‌ مند شوید. پس استفاده از این روش سبب می‌ شود تا شما بتوانید به راحتی مشکلات خود را از بین ببرید. در نظر داشته باشید که این روش می‌ تواند اعتماد به نفس از دست رفته بسیاری از افراد را بازگرداند. بسیاری از افراد که دچار طاسی در ناحیه ریش و سبیل هستند اعتماد به نفس خود را از دست داده و نمی‌ توانند روابط اجتماعی موفقی را تجربه کنند. این افراد با انجام این روش می‌ توانند بعد از گذشت چند ماه از ریش‌ های پرپشت خود بهره برده و اعتماد به نفسشان را مجدد احیا کنند.

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌‌ توانید به پزشک خود مراجعه کرده و تمام سوالات و ابهامات خود را از پزشک مربوطه بپرسید. به این صورت می‌ توانید با آگاهی و دید باز اقدام به کاشت ریش صورت کنید. روند بهبودی بعد از کاشت ریش به یک روز زمان نیاز دارد تا بهبودی بعد از انجام این روش عاید شود. همچنین ممکن است یک سری پوسته‌ های ریز در اطراف فولیکول‌ ها و گرافت های کاشته شده به وجود بیایند. در صورت مشاهده این موضوع نگران نشوید زیرا به راحتی این پوسته‌ ها بعد از چند روز از بین می‌ روند.

شما بعد از یک هفته تا ۱۰ روز به راحتی می‌ توانید ریش و سبیل جدید خود را کوتاه نمایید. نکته مهمی که بعد از کاشت ریش و سبیل باید به آن دقت کنید ریزش مجدد این فولیکول‌ ها می‌ باشد. ممکن است بعد از دو یا سه هفته فولیکول‌ های کاشته شده ریزش کنند که این موضوع کاملاً طبیعی است. بعد از ریزش مو های کاشته شده، مو های جدیدی رشد می‌ کنند تا بتوانند جای فولیکول‌ های کاشته شده را گرفته و ظاهری طبیعی تر به ریش و سبیل شما ببخشند.

جمع‌ بندی

بسیاری از افراد به دنبال انجام کاشت ریش هستند. همچنین در رابطه با هزینه کاشت ریش سوالاتی دارند. این افراد برای دانستن قیمت دقیق این کار می‌ توانند به پزشک معالج خود مراجعه کرده و پس از انجام معاینات اولیه یک قیمت دقیق دریافت کنند. پزشک با توجه به میزان طاسی فرد و انتظاراتی که دارد و همچنین روشی که برای او انتخاب می‌ کند می‌ تواند یک قیمت نهایی را مشخص کند. فرد بیمار می‌ تواند با توجه به قیمت یک تصمیم گیری درست و آگاهانه کرده و این روش را در صورت تمایل انجام دهد. بهتر است در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را به کار ببرید و این کار را یک بار برای همیشه انجام دهید تا از نتایج بسیار عالی و شگفت‌ انگیز آن بهره‌‌مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا