میهن کاشت

هزینه کاشت مو به روش sut به چه صورت است؟

هزینه کاشت مو به روش sut

قبل از اینکه به بررسی هزینه کاشت مو به روش sut بپردازیم بهتر است در رابطه با جزئیات این روش اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. بسیاری از افراد به دنبال کاشت مو هستند. این افراد می‌ خواهند از بهترین روش‌ های روز دنیا استفاده کنند تا نتیجه ای بسیار بی‌ نظیر به دست بیاورند. روش sut یک روش بسیار عالی برای افرادی می‌ باشد که دچار طاسی و کم‌ پشتی مو در قسمت سر هستند. پزشک با بررسی کاندیدا های مناسب این روش را معرفی کرده و آن را انجام می‌ دهد و می‌ تواند نتیجه ای بسیار عالی به وجود بیاورد.

 افراد مناسب برای استفاده از روش کاشت مو sut

در نظر داشته باشید که پزشک ابتدا فرد را معاینه کرده و سپس با توجه به شرایط فرد متقاضی یکی از روش‌ ها را به او پیشنهاد می‌ دهد. بهتر است افراد در انتخاب روش کاشت مو هیچ دخالتی نداشته و این کار را به صورت کامل به پزشک مربوطه بسپارند تا پزشک بتواند با تجربه و دانشی که در این زمینه دارد بهترین روش را برای افراد انتخاب کند. معمولا افرادی که دچار سوختگی شده و با ریزش شدید مو در قسمت سر مواجه می‌ شوند از این روش استفاده می‌ کنند.

افرادی که بر اثر ایجاد ضربه شدید دچار ریزش مو شده، افرادی که به دلیل بیماری‌ های پوستی مو های خود را از دست دادند می‌ توانند از این روش بسیار عالی استفاده کنند. همچنین بسیاری از افراد هستند که درگیر بیماری‌ هایی مانند سرطان بوده و شیمی درمانی انجام می‌ دهند. ممکن است این افراد با ریزش مو مواجه شوند. افراد پس از تکمیل شدن درمانشان می‌ توانند از کاشت مو در قسمت مربوطه استفاده کنند. در نظر داشته باشید که کاشت مو معمولاً برای افرادی که دارای سن زیر ۳۰ سال می‌ باشند مناسب نیست. بهتر است افراد بالای ۳۰ سال اقدام به کاشت مو کنند.

هزینه کاشت مو به روش sut به چه صورت است؟
هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش sut

هزینه کاشت مو به روش sut به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد. این عوامل مختلف می‌ توانند بر روی قیمت نهایی کار تاثیر بگذارند. مهارت و تجربه بالای پزشک یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت مو به روش sut می‌ باشد. همچنین بیمارستان و کلینیکی که شما برای انجام این کار انتخاب می‌ کنید می‌ تواند بر روی هزینه نهایی تاثیر بگذارد. تعداد تجهیزات موجود در این کلینیک‌ ها می‌ توانند سبب افزایش هزینه این کار شوند. در نظر داشته باشید که هر چقدر تجهیزات این روش پیشرفته‌‌ تر باشند باید هزینه‌ بیشتری برای این کار بپردازید. میزان طاسی و مقدار برداشت گرافت ها از بانک مو نیز می‌ تواند بر روی هزینه این روش تاثیر بگذارند.

اگر مقدار طاسی بیشتر باشد پزشک باید گرافت‌ های بیشتری را استخراج کند. به همین دلیل زمان بیشتری باید برای این کار صرف شود و در نتیجه افراد هزینه بالاتری برای کاشت مو بپردازند. کاشت مو به این روش مزایای زیادی دارد. به همین دلیل هزینه ای که شما می پردازید بسیار منطقی و معقول است‌. شما بعد از انجام این روش می‌ توانید از نتیجه کار لذت برده و ظاهری بسیار طبیعی به دست بیاورید. به گونه‌ ای که بسیاری از افراد متوجه کاشته شدن مو های شما نشوند.

مزایای استفاده از روش کاشت مو sut

در نظر داشته باشید که مزایای زیاد استفاده از روش کاشت sut سبب شده است که هزینه کاشت مو به روش sut نسبت به روش‌ های دیگر بیشتر باشد. یکی از مهم‌ ترین مزایای استفاده از این روش بدون درد و خونریزی بودن این کار می‌ باشد. شما در این روش هیچ گونه برش و بخیه ای را مشاهده نمی‌‌ کنید. همچنین جای زخم نیز در محل پیوند به هیچ عنوان باقی نمی‌ ماند و افراد می‌ توانند از نتیجه کار رضایت خاطر داشته باشند. در این روش از دستگاه مخصوصی استفاده می‌ شود. این دستگاه‌ ها می‌ توانند گرافت های مو را با سرعت بسیار بالا از بانک مو استخراج کنند. سپس پزشک می‌ تواند در یک جلسه کاشت مو را به اتمام برساند.

البته در نظر داشته باشید که وضعیت بانک مو و همچنین میزان طاسی موی افراد می‌ توانند تاثیر زیادی در سرعت کار داشته باشند. پزشک می‌ تواند با استفاده از این روش تراکم بسیار بالایی را به وجود بیاورد. این روش دارای تراکمی سه برابر بیشتر از روش های دیگر کاشت مو است. یکی از مزایای این روش طبیعی بودن نتیجه می باشد. شما می‌ توانید خط مو را در این روش به صورت کاملاً طبیعی مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که در این روش پزشک هر فولیکولی که بردارد را می‌ تواند به راحتی در منطقه مورد نظر بکارد. بدون آنکه فولیکول‌ ها دچار آسیب دیدگی شوند.

مطالب مرتبط  کاشت مو شقیقه: روش های انجام و هزینه آن

دوران نقاهت این جراحی به قدری کم و کوتاه می‌ باشد که  افراد بعد از کاشت می‌ توانند به کار های روزانه خود پرداخته و فعالیت‌ های سبک را به راحتی انجام دهند. همچنین در این روش پزشک می‌ تواند گرافت های موجود را از قسمت‌ هایی مانند ریش و سینه استخراج کرده و در محل مورد نظر بکارد. در نتیجه هیچ محدودیتی برای انتخاب بانک مو در این روش وجود ندارد.

هزینه کاشت مو به روش sut به چه صورت است؟
هزینه کاشت مو به روش sut

مراقبت‌ های بعد از انجام این روش

حال که در رابطه با عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت مو به روش sut آشنایی پیدا کردید بهتر است در رابطه با مراقبت‌ های بعد از انجام این روش نیز اطلاعاتی را به دست بیاورید. چند روز قبل از کاشت مو بهتر است از سیگار، تنباکو و الکل استفاده نکنید. بعد از کاشت مو نیز به هیچ عنوان تا ۱۰ روز این موارد را مصرف نکنید. کمپرس سرد می‌ تواند التهابات شما را بعد از انجام این روش تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد. این کار جزو روش‌ های غیر تهاجمی محسوب می‌ شود. افراد باید به صورت کاملاً ملایم با مو های کاشته شده رفتار کنند تا مشکلی برای آن ها به وجود نیاید.

ممکن است بعد از انجام این روش افراد احساس خارش شدید در قسمت کاشته شده داشته باشند. در این صورت به هیچ عنوان نباید سر خود را خارش دهند. با این کار آسیب جبران ناپذیری به فولیکول‌ های کاشته شده در قسمت سر خود وارد می کنند. بعد از شستن مو ها بهتر است از سشوار و حوله استفاده نکنید تا فشاری به فولیکول‌ های کاشته شده وارد نشود. همچنین افرادی که ورزش‌ های سنگین می‌ کنند به مدت دو الی سه هفته باید از انجام این نوع ورزش‌ ها خودداری نمایند.

جمع بندی

در نظر داشته باشید که مو در ظاهر افراد می‌ تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. همچنین افرادی که دارای مو های کم پشت هستند ممکن است اعتماد به نفس خود را از دست دهند. پس کاشت مو یک روش بسیار عالی و دائمی برای برگرداندن اعتماد به نفس افراد است. اگر شما نیز با طاسی در قسمت سر خود مواجه هستید می‌ توانید از کاشت مو استفاده کنید. انتخاب پزشک یک نکته بسیار مهم است که افراد باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشند. پزشک هر چقدر از مهارت و تبحر بالاتری برخوردار باشد می‌ تواند این روش را بهتر انجام داده و نتیجه ای بسیار عالی به دست آورد. ممکن است که بسیاری از افراد بعد از انجام این روش رضایت خاطر نداشته باشند. این موضوع نیز به دلیل انتخاب نادرست پزشک معالج می‌ باشد‌.

در نظر داشته باشید که پزشک با مهارت بالای خود می‌ تواند رضایت شما را جلب کند. شما برای پزشکان با تجربه باید هزینه بیشتری بپردازید. روش کاشت مو sut جزو یکی از روش‌ های بسیار جدید در دنیای امروز می‌ باشد. هزینه کاشت مو به روش sut بالا است اما در نظر داشته باشید که با یک بار هزینه می‌ توانید از نتیجه بی‌ نظیر آن استفاده کرده و جوانی و زیبایی را مجدد تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا