میهن کاشت

همه چیز درباره هزینه کاشت مو به روش super fue

هزینه کاشت مو به روش super fue

در نظر داشته باشید که کاشت مو به روش super fue تا حدودی شبیه کاشت مو به روش fue می‌ باشد. در روش fue ابتدا یک نوار باریک از پشت سر جدا شده و سپس فولیکول‌ های روی آن در محل مورد نظر قرار می‌ گیرند. در روش super fue فولیکول‌ های مو به صورت تکی توسط پزشک استخراج شده و در محل مورد نظر کاشته می‌ شوند. در نظر داشته باشید که در این روش از دستگاه‌ های بسیار هوشمند و پیشرفته استفاده می‌ شود. این کار می‌ تواند کیفیت مو های کاشته شده را افزایش داده و سرعت عمل پزشک را تا حدود بسیار زیادی بالا ببرد.

همچنین دستگاه‌ های پیشرفته می‌ توانند از به وجود آمدن عوارض بعد از این کار جلوگیری کنند. هر چقدر دستگاه پیشرفته‌ تر و هوشمند تر باشد می‌ تواند کیفیت مو ‌ها را افزایش داده و عوارض این کار را به کمترین مقدار خود برساند. همچنین تراکم حداکثری، خط رویش موی طبیعی، حالت طبیعی مو ها، خواب طبیعی مو ها با استفاده از این روش بسیار رعایت می‌ شوند.‌ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال استفاده از این روش هستند تا بتوانند از مزایای آن بهره برده و نتیجه ای طبیعی به دست بیاورند.

کاشت مو به روش super fue

کاندیدای مناسب برای انجام این روش

قبل از اینکه به بررسی هزینه کاشت مو به روش super fue بپردازیم بهتر است در رابطه با افراد و کاندیدای مناسب صحبت کنیم. در نظر داشته باشید ممکن است برخی از افراد به علت سوختگی دچار ریزش مو در ناحیه سر یا صورت شوند. این افراد می‌ توانند از این روش استفاده کرده و مو های از دست رفته را جایگزین کنند. افرادی که به صورت ژنتیکی دچار طاسی هستند نیز کاندیدای مناسب برای انجام این روش می باشند. همچنین یک سری از مسائل ژنتیکی وجود دارند که می‌ توانند سبب به وجود آمدن مشکل در پوست سر و ریزش مو ها شوند. افراد می‌ توانند از این روش نیز استفاده کرده و قسمت های خالی سر و صورت خود را پر کنند. در نظر داشته باشید اگر روشی نتواند مو های از دست رفته افراد را ترمیم کند روش کاشت مو به روش super fue می‌ تواند وارد میدان شده و مشکل افراد را در سریع‌ ترین زمان ممکن برطرف کند.

همه چیز درباره هزینه کاشت مو به روش super fue
مراحل کاشت مو به روش super fue

مراحل کاشت مو به روش super fue

در نظر داشته باشید که مراحل کاشت مو به روش super fue بسیار بر روی هزینه کاشت مو به روش super fue تاثیر می‌ گذارد. اولین مرحله آنالیز و اسکن نقاط طاس می‌ باشد. با آنالیز و اسکن کردن پزشک می‌ تواند به یک نتیجه بهتر دست پیدا نماید. سپس خط رویش مو را طراحی لیزری کند. مرحله دوم ضدعفونی کردن پوست سر می‌ باشد. بعد از این مرحله پزشک باید بی‌حسی پوست سر را انجام دهد. استخراج فولیکول‌ ها و ذخیره فولیکول‌ های استخراج شده جزو ۲ مرحله بسیار مهم می‌ باشند. می‌ توان گفت یکی از مهم‌ ترین مراحل در کاشت مو کاشت واحد های فولیکولی در قسمت مورد نظر است.

پزشک باید این مرحله را با نهایت دقت و مهارت انجام دهد تا بتواند نتیجه ای بسیار عالی به وجود آورد. تمام این شش مرحله باید با نهایت دقت انجام شوند تا بتوانند نتیجه مورد نظر بیمار را به وجود آورده و فرد بیمار از انجام این کار رضایت بالایی داشته باشد. در نظر داشته باشید که این روش می‌ تواند ظاهر طبیعی به مو های شما ببخشد. به گونه‌ ای که هیچکس متوجه کاشته شدن مو های سر و صورت شما نشود.

مزایای استفاده از این روش

حال که با عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت مو به روش super fue آشنایی پیدا کردید بهتر است در رابطه با مزایای این روش نیز اطلاعاتی به دست بیاورید. در این روش بی‌ حسی توسط دستگاه‌ های بسیار مخصوصی انجام می‌ شود. دیگر از طریق سوزن بی‌ حسی انجام نمی‌ شود. این کار یک ویژگی بسیار عالی دارد و آن آسیب وارد نشدن به ریشه‌ های مو است. پزشک با استفاده از دستگاه های هوشمند می‌ تواند خط رویش موی شما را به صورت کاملاً طبیعی در نظر بگیرد. این دستگاه‌ ها سبب می‌ شود تا پزشک بتواند گرافت های مویی را به صورت گروهی و با ریشه‌ های بسیار ضخیم استخراج کند. در این روش شما می‌ توانید تراکم ۴ تا ۵ برابری مو را  نسبت به روش‌ های قدیمی مشاهده کنید.

مطالب مرتبط  ترمیم بانک مو بعد از کاشت به چه شکلی است؟

 همچنین در صورت نداشتن بانک مو مناسب در پشت سر پزشک می‌ تواند با استفاده از دستگاه‌ های مخصوصی مو های مورد نظر قسمت‌ های دیگر بدن را استخراج کند. در این روش زخم و جای آن به کمترین میزان می‌ رسد. شما در این روش هیچ گونه خونریزی،  بخیه و برشی مشاهده نمی‌ کنید. این عمل جزو روش‌ های کاملاً غیر تهاجمی به حساب می‌ آید.‌ همچنین اگر در ناحیه ریش و سبیل خود نیز دچار ریزش و یا کم پشتی مو هستید می‌ توانید به راحتی از این روش استفاده کرده و مو های این قسمت را نیز بکارید. به گونه‌ ای که نتیجه ای بسیار طبیعی به دست بیاید. افراد با استفاده از این روش می‌ توانند نتیجه مورد انتظار خود را به دست آورده و از این کار رضایت بالایی داشته باشند.

همه چیز درباره هزینه کاشت مو به روش super fue
همه چیز درباره هزینه کاشت مو به روش super fue

بررسی هزینه کاشت مو به روش super fue

در نظر داشته باشه که هزینه کاشت مو به روش super fue به دلیل مزایای زیادی که دارد نسبت به روش‌ های دیگر تا حدودی بیشتر می‌ باشد اما این هزینه ارزش انجام این کار را دارد زیرا شما می‌ توانید نتیجه ای بسیار عالی و طبیعی به دست بیاورید. مزایای انجام این روش بسیار زیاد است. می‌ توان گفت اولین مزیت آن استفاده از تجهیزات بسیار پیشرفته و هوشمند در کاشت مو است. شما می‌ توانید بدون به وجود آمدن هیچگونه مشکل و عارضه ای این روش را انجام دهید.

همچنین پزشک با استفاده از این تجهیزات می‌ تواند با سرعت عمل بالایی مو های شما را کاشته و در یک جلسه کار را به اتمام برساند. این روش جزو جدیدترین روش‌ های کاشت مو به حساب می‌ آید. امروزه شما در کلینیک‌ های معتبر دنیا نیز می‌ توانید این روش را شاهد باشید. افراد زیادی خواهان استفاده از این روش برای کاشت مو های سر و صورت خود هستند تا بتوانند نتیجه مورد نظر را به دست بیاورند.

جمع بندی

اگر می‌ خواهید در رابطه با هزینه کاشت مو به روش super fue اطلاعات بیشتری به دست بیاورید بهتر است به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کرده و انتظارات خود را عنوان کنید. پزشک می‌ تواند شما را معاینه کرده و با توجه به میزان طاسی و درخواست شما یک قیمت قطعی ارائه دهد. در نظر داشته باشید که انتخاب روش انجام کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. پزشک باید بتواند با توجه به نیاز شما و همچنین معاینه ای که انجام می‌ دهد یک روش بسیار عالی و کارآمد را به شما ارائه دهد. بهتر است با یک بار پرداخت هزینه، این روش را به درستی انجام دهید تا نیازی به انجام مجدد این کار نباشد.

 همچنین در انتخاب پزشک نهایت دقت خود را به کار ببرید تا بتوانید یک پزشک ماهر و با تجربه را انتخاب کنید. پزشکان با تجربه می‌ توانند با سرعت عمل بالا و استفاده از جدیدترین دستگاه‌ ها در کلینیک خود این روش را انجام دهند. یک نکته دیگری که باید به آن دقت کنید انتخاب کلینیک یا بیمارستان مورد نظر برای انجام این کار می‌ باشد. اگر شما بیمارستان را برای انجام این کار انتخاب کنید طبیعتاً باید هزینه بیشتری برای انجام این روش بپردازید. بهتر است بودجه خود را مشخص کرده و سپس به دنبال انجام این کار باشید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن نتیجه دلخواهتان را به دست بیاورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا